Datum:
11 februari 2021
Uur: 13:00 - 16:45
Lesgever: Ludwig De Locht
Thema: Digital Services
Aangeboden door: Sirris
Verschillende experten en sprekers benaderen samen één onderwerp vanuit verschillende invalshoeken. Getuigenissen uit de industrie en inzichten uit de wetenschap, zowel uit binnen- als buitenland. Lees meer
Digitale transformatie, u kunt er niet meer omheen en wordt via verschillende kanalen op de dringendheid ervan gewezen. Maar wat is digitale transformatie? Hoe pakt u digitalisering in uw bedrijf aan? Waar kan uw bedrijf digitale technologie het meest succesvol inzetten? Deze vragen verdienen een antwoord, alvorens op specifieke technologieën of toepassingen in te zetten.
Tijdens dit event leert u op een structurele manier over digitale transformatie na te denken, ongeacht de sector of het type bedrijf. Verder komt u te weten hoe digitaal onze ondernemingen zijn. We laten ook verschillende bedrijven aan het woord om hun digitale transformaties toe te lichten. Bovendien krijgt u van technologie-experts een blik op belangrijke trends voor de komende jaren.
Met dit event helpen we u duidelijke doelstellingen voorop te stellen en uw digitale transformatie in een uitvoerbaar traject vast te leggen. Verder krijgt u de gelegenheid om een gesprek aan te gaan met andere bedrijven en met de experts.
Lieselot Danneels is professor in e-governance in de vakgroep bestuurskunde en publiek management aan de UGent en research fellow aan Vlerick Business School. Ze werkte samen met toonaangevende organisaties in de publieke sector (VDAB, de Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling en Beroepsopleiding) en in de private sector (Arcadis). Ze is lid van de jury voor de Agoria eGov & Smart City Awards.
In haar onderzoek bestudeert Lieselot digitale transformatie in de overheid. Ze is vooral geïnteresseerd in organisatieontwerp voor digitale transformatie, (open en big) data als een platform, en smart city ecosystemen. Lieselot behaalde haar doctoraat over digitale transformatie in de publieke administratie aan KU Leuven en Vlerick Business School in 2017.
13:00 Welkom
13:05 Een bewuste aanpak van digitale transformatie, Ludwig De Locht
13:20 Hoe digitaal zijn onze ondernemingen? Carine Lucas
13:30 Blijf bij met technologietrends
13:45 De digital business industrie: de verschuiving naar digitale diensten, Ludwig De Locht
13:45 Vragen en antwoorden
14:05 Testimonials
Fysieke productbouwer: Renson, Anneleen Vens
Digitale productbouwer: Contract.fit, Bertrand Anckaert
Dienstenleverancier: Smartyard, Yannick Renier
14:35 Panel interview
15:05 Introductie Keynote
15:10 Digitale transformatie: van of/of naar en/en leiderschap, Lieselot Danneels
15:40 Vragen en antwoorden
15:50 Actief bezig met digitale transformatie
16:10 Break-outs rond verschillende topics
150 experts helpen bedrijven de juiste technologische keuze te maken en hun innovatieprojecten succesvol te realiseren. Gecombineerd met hoogtechnologische infrastructuur en een uitgebreid industrieel partnernetwerk, zorgt Sirris voor future proof bedrijven.